Téli szünet előtti utolsó tanítási nap.

december 18, 2023

Tisztelt Szülők!

December 21., csütörtök a téli szünet előtti utolsó tanítási nap. Reggel a gyertyagyújtás után osztálykereten belül karácsonyi foglalkozásokat tartanak az osztályfőnökök. Ezt követően 10 órakor kezdődik a karácsonyi műsor, amit a 4.a és 4.b osztályos tanulók adnak elő az iskola tanulóinak és dolgozóinak. A műsor után fellépnek a Premier Művészeti Iskola tanulói.

A műsorok után, előreláthatóan 12:15-től a tanulókat haza lehet vinni. Az ebéd központilag le lett mondva mindenkinek, kérem tízórairól gondoskodjanak a gyerekeknek.

December 22-től január 7-ig tart a téli szünet!

Szünet utáni első tanítási nap, 2024. január 8.

KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET kíván a Görömbölyi Általános Iskola pedagógusai, dolgozói és az intézmény vezetése.