Tanulók email címei

március 17, 2020

Tisztelt Szülők!

Elkészültek a gyermekek iskolánk által biztosított email címei, melyen keresztül hatékonyabban tudnak kommunikálni a pedagógusokkal és egymással is, mivel a címtárban minden iskolai dolgozó, tanuló elérhetősége benne van.
A pedagógusok az esetleges teszteket, felmérőket, videókat, tananyagot ezen keresztül fogják kiküldeni, itt is fogják bekérni, heti periódusokban. Ettől eltérően is küldhetnek tananyagot a kollégák. Iskolánk a Google Classroom-ot részesíti előnyben, de a KRÉTA rendszerbe is feltöltésre kerülnek a házi feladatok.
Belépés a következő módon lehetséges: https://mail.google.com/

A további információk biztonsági szempont miatt a KRÉTA naplóban lettek közzétéve!

Amennyiben nem sikerül valakinek bejelentkeznie, kérem írjon emailt a molnar.peter@gorombolyiiskola.hu email címre.

Iskolavezetés