Tájékoztatás Erzsébet táborról

június 12, 2020

Tisztelt Szülők!

2020. május 21-én a KRÉTA naplón keresztül történt előzetes igényfelmérés gyermekfelügyelet, illetve napközis táborokra vonatkozóan. Az adatok beérkezése és a pályázat megjelenés után a következőkről szeretném tájékoztatni Önöket.

Iskolánk a jelentkezési létszámok függvényében 2 turnust tud indítani:

  • 1. turnus: 2020.06.29 – 07.03.-ig 2 csoport indul
  • 2. turnus: 2020.07.06. -07.10-ig 2 csoport indul

A tábor ingyenes, 8-17 óráig tart, napi 4x-i étkezést biztosítunk a gyerekeknek. A tábor az iskola épületében lesz megtartva, külső helyszíneken nem lesz foglalkozás (pl, strand, mozi, kalandpark), viszont a környéken kirándulást, kerékpározást tervezünk.

Hamarosan foguk küldeni többféle nyilatkozatot, amit az osztályfőnökökön keresztül juttatunk el Önökhöz. A csoportok beosztásáról és a csoportvezetőkről az osztályfőnököktől lehet érdeklődni.

Köszönöm minden szülőnek a gyors adatszolgáltatást.

Iskolavezetés