Társadalmi munka – köszönet

április 30, 2024

Tisztelt Szülők! Kedves Kollégák!

Az iskolai alapítvány nevében szeretnénk kifejezni hálánkat azoknak a szülőknek és kollégáknak, akik aktívan részt vettek a fenntarthatósági témahét keretében végzett társadalmi munkában. Az áldozatos munkájuknak köszönhetően az iskola környezete megszépült.

Az Önök által végzett munka nemcsak a környezet szépítését szolgálta, hanem példát mutatott a diákoknak is arról, hogy együttműködve és közösen cselekedve milyen fontos és hatékony változásokat lehet elérni. Ez a közös erőfeszítés inspiráló és felemelő volt mindenki számára.

Köszönjük, hogy részt vettek ebben az értékes kezdeményezésben, és hozzájárultak az iskola fenntarthatósági kultúrájának erősítéséhez. Bízunk benne, hogy továbbra is számíthatunk az Önök támogatására és együttműködésére a jövőben is.

Kuratórium elnöksége