Tanévkezdési információk

augusztus 25, 2020

első osztály, szeptember, tanévkezdés

A 2020/2021-es tanév hagyományos módon indul, viszont a járványügyi helyzetre való tekintettel az alábbi intézkedéseket szükséges betartani, amit már korábban közzétettünk.

Szeptember 1-én 8 órátal tanévnyitó ünnepély az udvaron. Érkezés legkésőbb 7:45-re ünneplő ruhában. Eső esetén a tantermekben, rádió műsor keretében hallgatják meg a gyerekek az ünnepi megnyitót. Kérem a tisztelt szülőket, hogy a tanévnyitó ünnepségen, csak az első osztályosok szülei (tanulónként maximum 2 szülő) vegyenek részt az egészségügyi protokoll betartása érdekében!

Ezen a napon 4 osztályfőnöki óra lesz megtartva, majd ezután a gyerekek hazamehetnek. Akik ebédet igényeltek, azok már az első napon tudnak étkezni. Igény esetén ügyeletet biztosítunk.

Az elmúlt tanévben használt tankönyveket NEM kell még visszahozni, mivel a gyerekek szeptember első felében használni fogják. Az új tankönyveket az első tanítási napon fogják megkapni a diákok.

A szülői értekezletek időpontjait és egyéb hasznos információk miatt folyamatosan figyeljék a honlapot és a facebook oldalt.

Iskolavezetés