Tanévkezdési információk

augusztus 26, 2022

első osztály, szeptember, tanévkezdés

Tisztelt Szülők!

Szeptember 1-én 8 órától tanévnyitó ünnepély az udvaron. Érkezés legkésőbb 7:45-re ünneplő ruhában, iskolai nyakkendőben, sálban. Eső esetén a tantermekben, rádióműsor keretében hallgatják meg a gyerekek az ünnepi megnyitót.

Ezen a napon 3 osztályfőnöki óra lesz megtartva, majd 11:40-től a gyerekek hazamehetnek. Akik ebédet igényeltek, azok már az első napon tudnak étkezni. Igény esetén ügyeletet biztosítunk. 

Az beiratkozott első osztályosok nagy létszámára való tekintettel engedélyt kaptunk 2 első osztály indítására. Az osztályokba sorolt tanulók névsorát augusztus 30-tól tekinthetik meg az iskola bejáratára kifüggesztett tájékoztatón.

Az első osztályosok szülői értekezlete szeptember 1-én 16:30-tól lesz megtartva. A többi osztály szülői értekezletét később fogjuk közzétenni.

Az új tankönyveket az első tanítási napon fogják megkapni a diákok, az első osztályosok szülei pedig szülői értekezleten.

Az első tanítási napon a gyerekek tízórait, táskát, egy füzetet és íróeszközt hozzanak magukkal.

Iskolavezetés