Siker a vármegyei Reading in English versenyen: Büszkék vagyunk diákjainkra!

május 28, 2026

Az idei tanévben is megrendezésre került a népszerű Reading in English verseny vármegyei fordulója, ahol iskolánk tanulói ismét tanúbizonyságot tettek kiváló angol nyelvtudásukról és szövegértési képességeikről. A megmérettetésen több kategóriában is az élmezőnyben végeztek diákjaink.

Kimagasló eredmények az angol olvasási versenyen

A verseny különböző nehézségi szinteken (Stage) zajlott, így a kezdőtől a haladóig mindenki próbára tehette tudását. Tanulóink fegyelmezett felkészülése meghozta a gyümölcsét, az alábbi helyezések születtek:

Helyezettek kategóriák szerint:

  • Stage 4 kategória: Szabó Anna Orsolya – I. helyezés
  • Stage 2 kategória: Virág Emma – II. helyezés
  • Stage 2 kategória: Bana Dorottya – VI. helyezés
  • Starter kategória: Mészáros Polli – II. helyezés
  • Starter kategória: Virányi Dalma – II. helyezés

Az elért eredmények nemcsak a diákok szorgalmát, hanem az idegen nyelvi olvasás szeretetét is tükrözik, amely alapvető fontosságú a sikeres nyelvtanuláshoz.

Gratuláció és köszönetnyilvánítás

A Reading in English verseny sikere mögött komoly felkészülési folyamat áll. Ezúton is gratulálunk minden résztvevőnek a kitartásáért és a példaértékű teljesítményért!

Külön köszönet illeti a felkészítő pedagógusokat, akik szakmai iránymutatásukkal segítették a gyerekeket a vármegyei fordulóra való hangolódásban:

  • Gályászné Dienes Zsuzsa
  • Győrffy Erika
  • Virányi-Szendrei Orsolya

Bízunk benne, hogy ezek az eredmények további motivációt adnak diákjainknak az angol nyelv elmélyült tanulásához.

Önnek is fontos a nyelvtanulás? Iskolánk kiemelt figyelmet fordít a tehetséggondozásra és a gyakorlati nyelvtudás fejlesztésére. Kövesse honlapunkat a további hírekért és eredményekért!