Digitális munkarend

március 5, 2021

Hétfőtől iskolánk átáll a digitális munkarendre. Az osztályok tanórái órarend szerint lesznek megtartva, kivéve az alsó tagozat, ahol a tanító nénik az önálló órákat a nap végére teszik át, a tanórákat délelőtt tartják. Az etika/hittan és az angol órák nem változnak.

Elkészültek az új órarendek, amit a gyerekek már megkaptak, illetve a hétvégén a KRÉTA-ban is meg fog jelenni.

A 17/2021 (III.5) EMMI határozat értelmében gyermekfelügyelet nem kerülhet szervezésre az intézményben. Kérjük ezt vegyék figyelembe.

Az online oktatás google tanteremen (classroom) keresztül fog zajlani a digitális házirendnek megfelelően ami az iskola honlapján is elérhető házirend mellékleteként. A tanulóknak szükséges minden nap bejelentkezni a felületre és lehetőleg az tanóra alatt elvégzeni a feladatokat, hogy a napirendjük megmaradjon. A tananyagok feltöltése is fogja követni az órarendet, azaz adott napon kerülnek feltöltésre a feladatok. Internettel és számítógéppel nem rendelkező tanulók papír alapon kapják meg a feladatokat, amit pénteki napokon kell visszahozni az iskolába és akkor lehet elvinni az újabb feladatokat. Első héten kedden lehet felvenni a feladatokat.

Az iskolában vezetői ügyeletet biztosítunk 8 – 16 óráig.

Kérem Önöket, hogy a gyeremekek tanulását kövessék nyomon. Jelenleg nem szünetről van szó, hanem digitális oktatásról. A tanulóknak feladata a házi feladatok és órai munkák elkészítése az órarendi idősávban és azok visszaküldése, illetve az webkamerás órákon való részvétel. Ezekről a szaktanár fogják értesíteni a diákokat. Aki valamilyen okból nem tud az adott tanórán résztvenni, az jelezze az osztályfőnöknek.

Sikeres együttműködést kívánok!

Molnár Péter