Angol nyelvű szavalóverseny

június 10, 2019

Iskolánk alsó tagozatos tanulói lelkesen vettek részt a Szilágyi Általános Iskolában megrendezett angol nyelvű szavalóversenyen. A következő eredmények születtek: 1. évfolyam: II. helyezett – Kiss Emma Sára (Felkészítő: Tóth Györgyi), III. helyezett – Szimándli Szofia Lídia (Felkészítő: Győrffy Erika). 2. évfolyam: III. helyezett – Varga Eszter Tünde (Felkészítő: Győrffy Erika), VII. helyezett – Farkas-Szabados Anna (Felkészítő: Tóth Györgyi), IX. helyezett – Szabó Míra (Felkészítő:Győrffy Erika). 3. évfolyam: VIII. helyezett – Nagy Sarolta (Felkészítő: Gáll Gabriella). 4. évfolyam: III. helyezett – Spekker Sára Korinna, V. helyezett – Tóth Lilla, X. helyezett: Tózsa-Rigó Sándor Csaba (Felkészítő: Gáll Gabriella). Iskolánkat színvonalas szavalatával szintén képviselte Ádám Hanna (2. évfolyam), Pethő Richárd Krisztián, Szunyog Dóra (3. évfolyam). Minden helyezettnek és résztvevőnek gratulálunk!

[srizonfbalbum id=31]