Tavaszi munkálatok

április 22, 2022

Ezúton szeretnénk mindenkit értesíteni, hogy a „Görömböly sportpályáért és a Görömbölyi Általános Iskola Kulturális és sportfeladatainak megvalósításáért” Alapítványnál, hosszas egyeztetés után teljes személyi változás történt.

A kuratórium új elnöke: Jánosiné Veres Andrea

A kuratórium új tagjai: Jánosi Melinda, Gyenes Ágnes, Koncsár Judit

Célunk a jövőben is a Görömbölyi Általános Iskola és tanulóinak segítése. A szülők támogatására a továbbiakban is számítunk. Ennek segítségével tudjuk megvalósítani kitűzött terveinket, céljainkat.

A fenntarthatósági témahetünk keretében szeretnénk osztályonként néhány szülőt megkérni, aki segítségünkre lenne az iskola kerítésének lefestésében és az udvar szebbé tételében.

Időpont: április 29. 14 órától

A munka után az alapítvány megvendégeli a segítő szülőket, gyerekeket tócsnival, zsíros kenyérrel és limonádéval.

Köszönettel: az iskola vezetősége, dolgozói és az alapítvány képviselői