Karácsonyváró angol nyelvi vetélkedő

január 11, 2019

Játékos karácsonyváró angol nyelvi vetélkedő A Miskolci Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola által 2018. év 12. hó 04. napján megszervezett, MEGYEI szintű csapatversenyen iskolánk diákcsapatai remekeltek. A vetélkedőn az angol nyelvet heti 5 órában tanuló és a két tanítási nyelvű képzésben részesülő diákcsapatok együtt versenyeztek. A következő eredmények születtek: • II. helyen végzett a 3. kategóriában versenyző 5-6. osztályosok csapata (csapattagok: Erdei Adél, Ricz Attila, Csatári Szonja, Lang László); míg a • III. hely birtokosa a 4. kategóriában induló 7-8. osztályos diákcsapat (csapattagok: Saláta Zsófia, Szabó Zsófia Ágnes, Soltész Virág, Barva Janka). Felkészítő tanáruk: Tóth Györgyi Nagyon büszkék vagyunk Rájuk!

[srizonfbalbum id=9]