Igazgatói köszöntő

április 3, 2021

Tisztelt Szülők, Nagyszülők! Kedves Tanítványaim!

Nehéz időszakot élünk. Nem múlik el nap, hogy ne gondoljak rátok Gyermekeim.  Alig várom azt a pillanatot, hogy újból láthassalak Benneteket.

Nekünk, Mindannyiunknak meg kell tenni mindent azért, hogy mihamarabb, biztonságban megkezdhessük iskolai munkánkat, személyes találkozásaink élők legyenek. Addig is azt várom el Gyerekek, hogy az otthoni és a tanulmányi kötelezettségeiteket példásan teljesítsétek! Legyetek jók, szófogadók, sportoljatok, olvassatok sokat!

A kedves Szülőktől azt kérem, legyenek türelmesek, segítsék gyermekeiket és nagyon vigyázzanak az egész család egészségére!

Végül meghitt, áldott Húsvéti Ünnepeket kívánok Mindenkinek!

Miskolc 2021.04.02.

Pataki Sándor